Het team

Het internationale team van Gramitherm® bestaat uit :

Christian Roggeman CEO, Oprichter ( c.roggeman@gramitherm.ch)

Cyril Meyer, Industrieel Directeur (c.meyer@gramitherm.ch)

Christophe Petit *, Technish verkoopadviseur, Hoofd Verkoop AMPACK (c.petit@ampack.fr)

David Klein **, Beheerder, HR en Financiën (dkl@wk-fiduciaire.ch)

Agnes Roggeman, Communicatie, Marketingadviseur (info@gramitherm.ch)

Mikael Mourgue, Design en Visueel Concept (m.mourgue@gramitherm.ch)

Kenneth Vanhessche ***, Nederlandse Vertaling (kenneth.vanhessche@hotmail.com)
 
Nicolas Müller, Prescriber Zwitserland (n.muller@gramitherm.ch)
 
 

* AMPACK bedrijf (www.ampack.ch)

** WK trustbewaarder (www.wk-fiduciaire.ch)

*** D’un mot à l’autre (www.dunmotalautre.fr)

Het Belgische team van Gramitherm® bestaat uit :

Christian Roggeman, Algemeen directeur, Bedrijfsontwikkeling (c.roggeman@gramitherm.ch)

Séverine Nuytten, Secretaris (s.nuytten@gramitherm.eu)

Florian Grosjean, Kwaliteit en Labo Verantwoordelijke (f.grosjean@gramitherm.eu)

Anne-Sophie Blomme, Prescriber Benelux (as.blomme@gramitherm.eu)

Pierre-David Poskin, Sales en Ontwikkelings-Manager (p-d.poskin@gramitherm.eu)

Teddy Samhali, Productie Verantwoordelijkeike (t.samhali@gramitherm.eu)

Régis Deloge, Veiligheid Verantwoordelijkeike (r.deloge@gramitherm.eu)

Olivier Desmedt, Klanten Service & Logistiek Manager (o.desmedt@gramitherm.eu)